Młodzi Wojownicy Maryi we Wrocławiu - spotkanie

9 marca 2024 r. odbyło się spotkanie Młodych Wojowników Maryi. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Spotkanie poprowadził nasz duchowy przewodnik Ojciec Krzysztof Piskorz OCD oraz animatorzy.

Podsumowanie Spotkania

  • Regularne Spotkania: Będziemy spotykać się średnio raz w miesiącu w soboty.
  • Formowanie Ducha i Ciała: Na spotkaniach będziemy formować ducha i ciało na wzór Maryi – naszej Matki i św. Józefa – naszego wzoru ziemskiego Ojca. Poprzez modlitwę, wspólny sport, survival oraz wspólne wyjścia i wyjazdy, będziemy rozwijać relacje ojca i syna.
  • Modlitwa w Intencjach: Co jakiś czas będziemy prosić Was o modlitwę, przede wszystkim za Waszych Rodziców, naszą wspólnotę oraz inne intencje, w których bierzemy udział jako wspólnota Wojowników Maryi.
  • Szkolenie Liturgiczne: Omawianie i szkolenie w służbie liturgicznej, abyśmy mogli rozwijać się służąc przy Ołtarzu Pańskim.

Najbliższe Spotkanie

Najbliższe spotkanie odbędzie się w pierwszą sobotę kwietnia – 6 kwietnia. Rozpocznie się około godziny 12:30 wspólnym Różańcem Świętym wraz z grupą Wojowników Maryi, gdzie dziesiątki Różańca poprowadzą Młodzi Wojownicy Maryi. Po nabożeństwie Pierwszosobotnim, które potrwa około 45 minut, odbędzie się wspólna agapa w klasztorze.

Msza Święta i Służba Liturgiczna

Chętnych i dysponujących czasem zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 11:30 (jeżeli ktoś chce służyć, prosimy o przybycie o 11:10 z własną albą lub komżą, abyśmy mogli przejść krótkie szkolenie Liturgicznej Służby Ołtarza). UWAGA, obowiązkowe jest spotkanie od 12:30.

Dodatkowe Wydarzenia

Zapraszamy Młodych Wojowników Maryi z całymi rodzinami na coroczną Drogę Krzyżową na górę Ślężę, która odbędzie się w sobotę, 23 marca.

Szczegóły podamy wkrótce, wstępnie planowane jest rozpoczęcie 23.03 o godzinie 11:00 10:00 Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowiczkach. Nie jest to spotkanie obowiązkowe, ale bardzo serdecznie zapraszamy całe rodziny! Życzymy Błogosławionego czasu w opiece Matki Bożej i św. Józefa!