11 lutego 2023 roku w Płocku odbyło się kolejne ogólnopolskie otwarte spotkanie formacyjne tym razem dla mężczyzn i ich dzieci.

W pierwszą sobotę, 4 lutego wynagradzaliśmy za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Spotkanie poprowadził o. Krzysztof Piskorz OCD. Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną modlitwę.  

Odbyła się kolejna edycja Nocy walki o błogosławieństwo dla Polski. 27 stycznia w Oławie mogliśmy wspólnie trwać przy Panu Jezusie i Jego Najświętszej Matce wraz z zastępami aniołów i świętych.

14 stycznia 2023 roku w Bydgoszczy odbyło się otwarte ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn. Miało ono miejsce w Bazylice pw. św. Wincentego a Paulo. Serdecznie zapraszamy do przeczytania relacji z tego spotkania.

7 stycznia 2023 roku odbyło się pierwszosobotnie spotkanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które poprowadzili Misjonarze Montfortianie z Częstochowy

26 listopada 2022 roku w Parafii Opieki Św. Józefa i Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu odbyła się Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski. Wydarzenie to poprowadził ks. Krzysztof Kula.

8 października miało miejsce nasze ogólnopolskie spotkanie formacyjne w Bydgoszczy. Temat spotkania: Za prawdę warto oddać życie. 

Z soboty na niedzielę 24/25.09.2022 r. w parafii Opieki św. Józefa i Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, odbyła się noc walki o błogosławieństwo dla Polski. Mszę świętą o godzinie 18:00 odprawił ks. Krzysztof Kula, jako główny celebrans.

24 września 2022 roku w sobotę odbyły się drugie mistrzostwa polski Wojowników Maryi w piłce nożnej. Organizatorem wydarzenia była wspólnota Wojowników Maryi z Łodzi.

O miłości płynącej z Eucharystii i Jej wagi w małżeństwie i rodzinie, pięknie mówił na spotkaniu ogólnopolskim ks. Dominik Chmielewski, w miejscu szczególnym, słynącym z kultu Bożego Miłosierdzia.

Ogólnopolskie spotkanie w Górce Klasztornej

W sobotę 14 maja 2022 r. odbyło się Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi razem z dziećmi​

Nocne modlitwy rozpoczęły się o godzinie 21:00 w parafii Opieki św. Józefa i Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu.

Uroczystość poprowadził o. Krzysztof Piskorz OCD

Nocne czuwanie z uroczystym przyjęciem relikwii Małej Arabki i Św. Rafki